Samazināt traumu risku un paātrināt atlabšanu pēc ķirurģiskām manipulācijām palīdz ķermeņa ortozes. Mēs izgatavojam gan cietās, gan mīkstās ortozes atbilstoši ārsta rekomendācijām.

Individuāla pieeja, individuāls risinājums, lielisks iznākums!

ortozesvalsts

Lai iegādātos valsts apmaksātu ortozi, izmantojot valsts finansējumu, jārīkojas šādi:

  • Pirmais obligātais solis – vērsties pie sava ģimenes ārsta vai ārstējošā ārsta (ķirurga, rehabilitācijas ārsta, traumatologa u.c.), kurš izraksta Atzinumu tehniskā palīglīdzekļa saņemšanai.

 

Kādi dokumenti nepieciešami, lai varētu izmantot valsts atbalstu?

 

Kā jārīkojas, ja saņemta apstiprinājuma vēstule par rindas pienākšanu?

  • Rūpīgi izlasiet saņemto vēstuli, tur ir daudz nozīmīgas informācijas!
  • Vispirms sazinieties ar TPC (tel. 67552350 vai e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.) un paziņojiet, ka ortozi vēlaties izgatavot Pērnavas ielā 62, „Protezēšanas un ortopēdijas centrā”;
  • Kad izvēlējāties mūs, „Protezēšanas un ortopēdijas centru” Pērnavas ielā 62, zvaniet, lai norunātu pieraksta laiku, kurā varēsiet tikties ar tehnisko ortopēdu, konsultēties un noņemt mērus ortozes izgatavošanai, tel. 29804460; 67845663 vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , tad mēs Jums atzvanīsim paši;
  • Mūsu centrs veic izbraukumus uz Daugavpili, Liepāju, Kuldīgu, Madonu un Cēsīm, kur iespējams noņemt mērus, tomēr uz ortozes pielaikošanu un pielāgošanu labāk braukt uz Rīgu, kur ir atbilstošas iekārtas, lai pielāgošanu var veikt kvalitatīvi. Ja vēlaties saņemt konsultāciju izbraukumā, noteikti sazinieties ar mums - tel. 29804460; 67845663 vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

 

Sīkāka informācija par valsts apmaksātu ortožu izgatavošanu un saņemšanu: 29804460; 67845663 vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..