Protezēšana un Valsts apmaksātas protēzes rokām un kājām
protezēšanas un ortopēdijas centrs waze navigacijaprotezēšanas un ortopēdijas centrs google maps navigacija

Mūsdienu medicīnas protezēšanas tehnoloģijas ļauj zaudēto locekli, piemēram, zaudētu roku vai kāju, salīdzinoši vienkārši aizstāt ar kvalitatīvu protēzi rokai vai protēzi kājai.

Mēs, AS "Protezēšanas un ortopēdijas centrs", izgatavojam visu veidu protēzes rokām un kājām, kas Jums ļaus ievērojami uzlabot dzīves kvalitāti un atgūt mobilitāti.

Individuāla pieeja, individuāls risinājums, lielisks iznākums!

protezēšana ko apmaksā valsts protēze rokai un kājai

protezēšana ko apmaksā valsts protēze rokai rokas protēze

 

Protezēšana rokai vai kājai - ko apmaksā valsts

Kā rīkoties, lai iegādātos valsts apmaksātu protezēšanu, tai skaitā protēzi  rokai vai protēzi kājai:

 • Pirmais obligātais solis – lūdzam Jūs  vērsties pie sava ģimenes ārsta vai ārstējošā ārsta (ķirurga, rehabilitācijas ārsta, traumatologa u.c.), kurš izraksta Atzinumu tehniskā palīglīdzekļa / protēzes saņemšanai.

Nepieciešamie dokumenti protēzes saņemšanai

Kādi dokumenti nepieciešami, lai varētu izmantot valsts atbalstu protezēšanas pakalpojumam / rokas vai kājas protēzes saņemšanai:

 • docAtzinums tehniskā palīglīdzekļa saņemšanai;
 • docIesniegums tehniskā palīglīdzekļa saņemšanai;
 • Ja cilvēkam ir interešu pārstāvis – Pārstāvības tiesības apliecinoša dokumenta kopija;
 • Visi iepriekš uzskaitītie dokumenti jāiesniedz vai jāaizsūta pa pastu Tehnisko palīglīdzekļu centram (turpmāk TPC), Rīgā, Ventspils ielā 53, LV-1002; papildus informāciju var saņemt www.nrcvaivari.lv vai zvanot uz Vaivaru Tehnisko palīglīdzekļu centra informatīvo tālruni: 67552350;
 • Kad augstāk minētie dokumenti ir nogādāti TPC, Jums jāgaida apstiprinājuma vēstule par rindas pienākšanu protēzes / tehniskā palīglīdzekļa izgatavošanai.

 Apstiprinājuma vēstule protēzes saņemšanai

Kā jārīkojas, kad saņemta apstiprinājuma vēstule par rindas pienākšanu protezēšanas pakalpojuma - protēzes / tehniskā palīglīdzekļa izgatavošanai:

 • Rūpīgi izlasiet saņemto vēstuli, tur ir daudz nozīmīgas informācijas!
 • Vispirms sazinieties ar TPC (tel. 67552350 vai e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.) un paziņojiet, ka protēzi vēlaties izgatavot Pērnavas ielā 62, Rīgā, "Protezēšanas un ortopēdijas centrā";
 • Kad izvēlējāties mūs, „Protezēšanas un ortopēdijas centru” Rīgā, Pērnavas ielā 62, zvaniet mums pa tel. +371 20662226, lai pierakstītos vizītē pie tehniskā ortopēda, saņemtu konsultāciju un noņemtu mērus protēzes izgatavošanai, vai rakstiet e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., tad mēs Jums atzvanīsim paši.

Protēzes pielaikošana un pielāgošana

 • Mēs, "Protezēšanas un ortopēdijas centrs", izbraucam uz Daugavpili, Liepāju, Kuldīgu, Madonu un Cēsīm, kur iespējams noņemt mērus, tomēr uz protēzes pielaikošanu un pielāgošanu jābrauc uz Rīgu, kur ir atbilstošas iekārtas, lai protēzes pielaikošanu un pielāgošanu var veikt kvalitatīvi.
 • Ja vēlaties saņemt konsultāciju izbraukumā, noteikti sazinieties ar mums pa tel. +371 20662226 vai rakstiet uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

 

Sīkāka informācija par valsts apmaksātas protēzes saņemšanu: +371 20662226 vai rakstiet Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

protezēšana ko apmaksā valsts rokas protēze

protezēšana ko apmaksā valsts protēze kājām un rokām

 

Akciju sabiedrība "Protezēšanas un ortopēdijas centrs” ir LR Veselības ministrijas sertificēta ārstniecības iestāde.
AS "Protezēšanas un Ortopēdijas centrs" uzņēmuma kods ārstniecības iestāžu reģistrā: 0193-62601