Bērnam ir plakanā pēda, gribētu zināt, vai iespējams pie jums nopirkt speciālās zolītes?

Jā, pie mums var rast risinājumu šai problēmai. Tomēr, tā kā pēdu problēmas (īpaši bērniem) ir cieši saistītas ar stājas problēmām, tad mūsu ieteikums būtu vispirms konsultēties pie tehniskā ortopēda, kura konsultācijas arī piedāvājam.

Tehniskais ortopēds ieteiks vislabāko risinājumu Jūsu konkrētajai problēmai:

Uz konsultāciju varat pieteikties pa tālruni +371 20662226

  Es sastiepu kāju – vai man noteikti jāpērk kruķi?

Kruķi ir jālieto, bet tos var iznomāt mūsu nomas punktā. Tāpat, ja nepieciešams, iespējams iznomāt arī rolatorus un staigāšanas rāmjus.

Par nomas noteikumiem varat interesēties veikalā vai pa tālruni +371 20662226>

  Kāpēc jūsu veikalā ir tik dārgas fizioterapijas bumbas?

Mūsu tirgotās fizioterapijas bumbas ir izgatavotas Vācijas uzņēmumā TOGU, kas darbojas jau no 1956. gada un ir viens no lielākajiem rehabilitācijas preču ražotājiem pasaulē. Tām ir medicīniskās atbilstības sertifikāts, kas nozīmē, ka bumbas ir augstas kvalitātes, ļoti izturīgas un ar speciālu antibakteriālu pārklājumu.

  Kādas preces jūs varat piedāvāt gulošam slimniekam?

Gulošiem slimniekiem mēs piedāvājam:

  • pretizgulējumu matračus un virsmatračus
  • urīntraukus
  • mitrumizturīgus palagus
  • piepūšamas bļodas matu mazgāšanai
  • pozicionēšanas spilvenus
  • spilvenus
  • gultas
  • piecelšanās palīgierīces

Piedāvājam arī dažādas cita veida palīgierīces, kuras iespējams pasūtīt individuāli.

  Man sāp mugura, vai pie jums var nopirkt jostas vai korsetes?

Jā, pie mums var nopirkt korsetes. Ir pieejamas dažādu izmēru standarta korsetes un jostas. Gadījumos, ja standarta varianti auguma īpatnību dēļ neder, iespējams pasūtīt individuāli izgatavojamas korsetes un jostas (ko gatavojam uz vietas savā cehā). Tāpat savā cehā varam uzšūt bandāžas, grūtniecības jostas, krūšturus un grācijas jebkuram izmēram.

  Es gribētu bērnam iegādāties pareizos apavus, kur tos var nopirkt?

Mēs ieteiktu Jums ar bērnu atnākt uz mūsu veikalu Pērnavas iela 62, Rīgā. Mūsu veikalā ir nopērkami ortopēdiskie apavi, kas piemēroti anatomisko problēmu korekcijai vai vienkārši profilaksei, kas ir būtiski pēdas pareizai formēšanai (veidošanai).

Tomēr mūsu ieteikums būtu, pirms apavu iegādāšanās, konsultēties ar speciālistu – tehnisko ortopēdu. Uz konsultāciju varat pieteikties pa tālruni +371 20662226

  Manam vectēvam salūzusi protēze, kā jūs varat palīdzēt?

Pie mums protēžu un ortožu meistari veic protēžu un ortožu remontu. Sīkāka informācija pa tālruni +371 20662226

  Manai mammai pēc traumas nepieciešami palīglīdzekļi, lai varētu, piemēram, nomazgāties vannā, ko jūs piedāvājat?

Piedāvājam dažādus vannas krēslus, kurus droši var nostiprināt uz vannas malām, vai satabili novietot uz grīdas, dušas solus, pretslīdes paklājiņus, dažādu veidu un konfigurāciju rokturus, poda paaugstinājumus utt. Apmeklējiet mūsu veikalu un mēs jums palīdzēsim izvēlēties vispiemērotāko aprīkojumu.

  Ja man ir nepieciešama kāda specifiska ierīce ar nestandarta izmēru, vai iespējams to pasūtīt, vai arī jūs piedāvājat tikai veikalā esošo preci?

Mēs cenšamies izprast katra klienta vajadzību un piemeklēt atbilstošu preci, bet, ja nepieciešams, veicam individuālu pasūtījumu. Ja ir jautājumi, atnāciet vai zvaniet, tālrunis: +371 20662226

  Ja esmu pārliecināts, ka manas veselības problēmas ir īslaicīgas, bet neilgam laika periodam ir nepieciešama kāda palīgierīce - vai ir iespējams to iznomāt?

Jā, mēs piedāvājam atsevišķām palīgierīcēm (riteņkrēsli, funkcionālās gultas, kruķi, rolatori, staigāšanas rāmji u.c.) nomas iespējas. Par nomas noteikumiem varat interesēties veikalā vai pa tālruni +371 20662226

  Ko Jūs varētu ieteikt, ja man deformējas kauliņš pie pēdas īkšķa?

Mēs piedāvājam pašu ražotu izstrādājumu – DEVALGIZATORU (1. pirksta atvilcējs), kas tiek nozīmēts pēdas I un II pirksta deformācijas gadījumā. Tie ir izgatavoti no elastīgas gumijas, ādas un auduma. Auduma maisiņu uzvelk uz pirmā pirksta un gumijas lenti apliek ap papēdi. Devalgizatoru ieteicams lietot nakts periodā. Ikdienā iesakām izmantot kāju pirkstu starpliku, ko arī var iegādāties mūsu veikalā. Liela nozīme ir pareizi izvēlētiem apaviem. Gaidīsim Jūs mūsu veikalā – Pērnavas ielā 62, Rīgā.