Fizioterapeits, fizioterapeita konsultācija
protezēšanas un ortopēdijas centrs waze navigacijaprotezēšanas un ortopēdijas centrs google maps navigacija

Fizioterapeits ir ārstniecības persona – funkcionālais speciālists, kurš izvērtē cilvēka fizisko funkcionālo stāvokli, analizē tā ietekmi uz cilvēka ikdienas aktivitātēm (t.sk., darbu) un saistību ar pašsajūtu (piemēram, sāpēm).

  • Vienotais tālrunis: +371 20662226
  • Darba laiks: darba dienās no 8:00 līdz 20:00
  • Rīga, Pērnavas iela 62, LV-1009

Fizioterapeita konsultācija līdz 60 min (konsultācija pie fizioterapeita+nodarbība+programma)
Fizioterapeiti: Inga Gražule, Mārtiņš Svilāns, Laura Balode, Kristīne Indriča, Daniels Kuzņecovs, Elza Alise Ēvele, Anžela Volkova, Nataļja Drjagalova, Eduards Dovgaļecs

€ 35.00

Šrota skoliozes terapija līdz 45 min
Fizioterapeiti: Elza Alise Ēvele

€ 35.00

Fizioterapeita konsultācija

Pēc rūpīgas pacienta izmeklēšanas un izvērtēšanas fizioterapeita konsultācijas laikā, kopīgi ar pacientu (vajadzības gadījumā arī iesaistot piederīgos, piem., bērniem) tiek izvirzīti terapeitiskie mērķi un izvēlētas atbilstošas un pacientam pieņemamas fizioterapijas metodes.

Arī gadījumos, kad cilvēks ir devies pie fizioterapeita uz konsultācju veselības veicināšanas un saslimšanu profilakses nolūkā, sākumā tiek izvērtēts cilvēka fiziskais funkcionālais stāvoklis un iespējamie veselības riski cilvēka ikdienā (piem., neergonomiska darba poza). Tad fizioterapeits izstrādā rekomendācijas un ieteikumus veselības nostiprināšanai un saslimšanu profilaksei konkrētajam cilvēkam, jo katrs mēs esam individuāls, ar savām spējām, iespējām, vēlmēm un dzīves mērķiem.

fizioterapeits konsultācija pie fizioterapeita

fizioterapeits fizioterapeita konsultācija

 

Kad apmeklēt fizioterapeitu?

Fizioterapeits var palīdzēt:

  • pie dažādām kaulu, locītavu un muskuļu saslimšanām: piemēram, locītavu artrozes, reimatoidais poliartrīts, dažāds mugurkaulāja saslimšanas u.c.;
  • atveseļošanās posmā pēc dažādām traumām;
  • pie nervu sistēmas saslimšanām un traumām: piemēram, smadzeņu asinsrites traucējumu (insulta) sekas, bērnu cerebrālā trieka, muguras un galvas smadzeņu traumatisku bojājumu sekas, polineiropātijas u.c.
  • pie sirds un asinsvadu sistēmas saslimšanām: piemēram, atveseļošanās periodā pēc miokarda infarkta un pēc dažādām sirds operācijām;
  • pie elpošanas sistēmas saslimšanām: piemēram, bronhiālā astma, hronisks bronhīts u.c.
  • fizioterapeits var palīdzēt arī daudzos citos gadījumos.

Fizioterapeits un slimību profilakse

Fizioterapeita darbības lauks skar arī veselības veicināšanu, stiprināšanu un saslimšanu profilaksi. Pareizi piemeklētas un dozētas fiziskās aktivitātes ir būtiskas fizioterapijas metodes gan sirds un asinsvadu saslimšanu, gan cukura diabēta, gan aptaukošanās riska mazināšanā (profilaksē).

Pareizi veikti aktīvi vingrojumi fizioterapeita vadībā spēj mazināt ikdienas steigā radušos muskuļu un saišu saspringumu un uzturēt pietiekošu muskuļu spēku un garumu, kas vēlāk ļaus izvairīties no diskomforta, sāpēm un locītavu problēmām.

Savlaicīgi skolas vecuma bērnam fizioterapeita konsultācijas laikā konstatēti un koriģēti stājas traucējumi, ļaus izvairīties no nopietnu problēmu attīstības vēlākā vecumā.

fizioterapeits konsultācija veselības profilaksei

fizioterapeita konsultācija fizioterapeits

 

Skoliozes diagnostika un ārstēšana

Vairāk par skoliozes diagnostiku un ārstēšanu var uzzināt šajā video:

 

Akciju sabiedrība "Protezēšanas un ortopēdijas centrs” ir LR Veselības ministrijas sertificēta ārstniecības iestāde.
AS "Protezēšanas un Ortopēdijas centrs" uzņēmuma kods ārstniecības iestāžu reģistrā: 0193-62601.