Nepieciešama konsultācija? Uzziņas pa tālruņiem: (+371) 29804460 vai 67845663, darba dienās no plkst. 9:00 līdz 16:00   

1
2
3

IZPĀRDOŠANA!

Esam priecīgi izsludināt izpārdošanu uz atsevišķiem ortopēdisko zolīšu modeļiem!
Lieliska iespēja pirms vasaras sezonas "nokomplektēt" savus un savu bērnu apavus, lai ikdienas gaitas sagādātu prieku un komfortu!

50% (4.50) - 38; 39; 40; 41; 43
50% (2.50) - 29; 30; 42; 43
95% - 27 - 33
page


 80

 80


leja

Valsts apmaksātie tehniskie palīglīdzekļi - gatavo ortopēdisko apavu katalogi.


Laipni lūdzam protezēšanas un ortopēdijas nozarē vecākajā un pieredzes bagātākajā Latvijas uzņēmumā.

Protezēšanas un Ortopēdijas Centrs piedāvā plašu savas nozares izstrādājumu klāstu savā tirdzniecības zālē un augstas kvalifikācijas stacionāra pakalpojumus un konsultācijas.

Ortopēdija ir medicīnas nozare, kas pēta un ārstē balsta un kustību sistēmas bojājumus un deformācijas, kā arī nodarbojas ar to profilaksi. Bieži ortopēdijā izmantotie līdzekļi ir tie, kas ļauj izvairīties no ķirurģiskas iejaukšanās muskuļu traumu, gūtu savainojumu, deģeneratīvu slimību, iedzimtu defektu vai infekciju un audzēju izraisītu bojājumu rezultātā. Ortopēdija nodarbojas arī ar bojātu vai zaudētu kustību aparāta daļu protezēšanu.  


Tas viss nav patīkami... Un tomēr!

Dzīve neapstājas. Neapstājies arī Tu!

Mēs esam uzkrājuši pietiekoši lielu pieredzi gan speciālu apavu ražošanā, gan protezēšanā, gan šūto izstrādājumu (korsešu, grāciju, bandāžu) darināšanā, lai palīdzētu ikvienam, kas vēlas neapstāties problēmu priekšā, kas vēlas tās risināt un dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. Nāc pie mums un mūsu speciālisti ieteiks vislabāko, ko varam sniegt un kas mums ir.

Uz tikšanos!


 

Ar cieņu, 

Protezēšanas un Ortopēdijas centra darbinieki