Konsutācijas:  Noma 67845798      Veikals 67845798     Reģistratūra  67845663; 29804460     darba dienās no plkst. 9:00 līdz 17:00   

 

 

Aicinām ievērot drošības pasākumus:

  • ievērot distancēšanos
  • pirms un pēc veikala apmeklēšanas nomazgāt rokas  sanitārajā telpā vai izmantot dezinfekcijas līdzekļus reģistratūras zonā

Mēs veicam:

  • pastiprinātu vēdināšanu
  • pastiprinātu virsmu un rokturu dezinfekciju

Pateicamies par sapratni!

Uz tikšanos!

POC kolektīvs

 

Protezēšanas un Ortopēdijas centrs - protezēšanas un ortopēdijas nozarē vecākais un pieredzes bagātākais Latvijas uzņēmums. Mūsu darbība aizsākās pagājušā gadsimta divdesmitajos gados un, cauri Latvijas vēstures līkločiem Centrs Pērnavas ielā 62, joprojām ver durvis visiem, kuri sajūt neērtības un jūtas ierobežoti kustībā.

Mūsu uzņēmumā smēlušies pieredzi un apguvuši prasmes daudzi Latvijā pazīstami protezēšanas un ortopēdijas speciālisti, kuri nu darbojas patstāvīgi.

 

Protezēšanas un Ortopēdijas Centrs piedāvā plašu nozares pakalpojumu un izstrādājumu klāstu. Mūsu misija - maksimāli palīdzēt cilvēkiem atgūt mobilitāti, nodrošināt komfortu un radīt drošības sajūtu pārvietojoties. Dienas stacionārā fizioterapeiti palīdzēs mazināt vai novērst tādas problēmas kā kustību traucējumi, sāpes, tūska, samazināta slodzes izturība un citas. Tirdzniecības zālē pieejams praktiski viss dzīves kvalitātes uzturēšanai. Piedalāmies valsts apmaksātās programmās.

 

Varam palepoties ar lielu pieredzi gan speciālu apavu ražošanā, gan protezēšanā, gan šūto izstrādājumu (korsešu, bandāžu u.c) izgatavošanā. Mūsu speciālisti palīdzēs orientēties un pareizi izvēlēties tieši Jums piemērotāko!

 

Dzīve neapstājas, neapstājies arī Tu!

 

LOGO POC by UK40 copy2 page 001