Konsultāciju par produktiem un to alternatīvām iespējams uzzināt veikalā vai zvanot: 67845798.

  • Norādītas populārākās preces konkrētajā kategorijā, plašāks preču klāsts Rīgā, Pērnavas ielā 62!*

t1

Zolītes T1

Ortopēdiskā zolīte pilnā pēdas garumā. Anatomiski piemērotra garenvelves un šķērsvelves balstīšanai un stiprināšanai, ar papēža amortizāciju. Ar dabīgas ādas pārklājumu. 

 Izmēri: 36 - 46.

AXEL

Zolītes AXEL 2/3 06

Puszoles ar šķērsvelvi un garenvelvi, un amartizējošu spilventiņu papēdim. Atbalsta pēdu un relaksē muskuļus, cīpslas un saites. Paredzēts plakanās pēdas profilaksei un ārstēšanai. Viegli kopjama.

Izmēri: 37/38; 39/40; 41/42

Delyxe

Zolītes 694 DeLyxe

Pilna zole. Virspuse izgatavota no saulē kaltētas aitādas, kas garantē komfortu nēsājot apavus. Ortopēdiskie apavi dod atbalstu potītei un papēdim, perfekti turas apavos. Mīkstās kokogles lateksa putas aizmugurē novērš nepatīkamo aromātu.
Pieejami pieaugušo un bērnu izmēri.

 Izmēri: 27 - 48.

Black Delyxe

Zolītes 794 DeLyxe Black

Dabīgas ādas ortopēdiskās zolītes, veic balsta funkciju pēdai, papēdim un potītei. Novērš kājas slīdēšanu. Ādas virsējā kārta rada komforta sajūtu. Izveido pareizu pēdas formu un nodrošina pēdas atbalstu. Ideālas lietošanai darbā, kur diena jāpavada uz kājām. Zolītes apakšēja daļas sastāvā ir aktīvā ogle, kura novērš sviedru smaku apavos.

 Izmēri: 36 - 48.

Anatomic

Zolītes 693 ANATOMIC

Plāna ortopēdiska ādas zolīte. Atbalsta un  veido izliekumu visā pēdas garumā. Zolītes ar anatomiski pareizi iebūvētiem mīkstiem balstiem garenvelvei un šķērsvelvei. Paredzētas plakanās pēdas profilaksei, kā arī palielinātas slodzes uz kājām. Dabīga āda. Mīksta pamatne. Viegli kopjamas.

Izmēri: 35 - 46. 

BioStar

Zolītes 667 BIOSTAR

Pilna garuma ortopēdiskā zole. Ar anatomisko izliekumu pēdas atbalstam un stiprināšanai. Papildus pēdas aizsargs un papēža spilventiņš. Īpašs polsteris no lateksa putām aizmugurē ar kokogli, kas novērš nepatīkamo aromātu.

Izmēri: 35 - 46.

Exclusiv

Zolītes 621 Exclusiv

Ortopēdiskās ādas zolītes bez pēdas purngala. Atbalsta pēdas šķērsvelvi.  Aptur pēdu slīdēšanu un nodrošina stabilu pēdas stāvokli apavos. Rekomnedē lietot sieviešu apavos ar 2-5 cm augstu papēdi. Pašlīmējoša plāna zolīte, viegli kopjama. Dabīgas ādas pārklājums.

Izmēri: 35 - 42.

Dyr

Zolītes 675 Dyr

Komfortabla zole ar šķērspelotu un pēdas vidusdaļas atbalstu. Atslogo spiedienu un aizsargā pēdu. Dabīgas ādas pārklājums. Rekomendē sieviešu apavos, 2 – 5 cm papēdim. Viegli kopjami. Plāni, ērti lietojami jebkuros apavos.

Izmēri: 35/37 - 41/43

Med

Zolītes 677 Med

Komfortabla puszole ar šķērsvelvi un garenvelvi. Sadala slodzi uz pēdu un aizsargā to. Dabīgas ādas pārklājums. Paredzēts plakanās pēdas profilaksei. Viegli kopjami.

Izmēri: 35/37 - 45/46.

Nova

Zolītes 676 Nova

Ortopēdiskā ādas puszole. Puszoles ar šķērsvelvi un garenvelvi. Perfekta sieviešu, vīriešu un bērnu pēdu pamatne. Atbalsta pēdas un relaksē muskuļus, cīpslas un saites. Izliecas  atbilstoši katram pēdas stāvoklim. Paredzēts plakanās pēdas profilaksei un palilinātas slodzes uz kājām gadījumā. Viegli kopjama.

Izmēri: 25/26 - 46 izm.

Comfort

Zolītes 633 Comfort/KINDER

Plāni lieta puszole. Dabīgas ādas pārklājums. Pusszoles ar anatomiski pareizi iebūvētiem balstiem garenvelvei un šķērsvelvei. Īpaša ortopēdiska kaučuka pamatne. Paredzētas plakanās pēdas profilaksei, kā arī pie palielinātas slodzes uz kājām. Viegli kopjami. Der visos apavos. Pieejami gan pieaugušo gan bērnu izmēri.

Izmēri: 23/24 - 46.

Golf

Zolītes 627 Golf

Ādas puszole ar šķērsvelves pelotu, kurš laideni paceļ pēdas šķērsvelvi, aizsargājot problemātisko pēdas daļu. Dabīgas ādas pārklājums.
Izvietojams apava priekšēgalā. Viegli kopjami. Plāni, ērti lietojami jebkuros apavos.

Izmēri: 35/36 - 45/46.

Farmer

Zolītes 685 Farmer

Siltas un ērtas zolītes, sastāv no diviem slāņiem. Virsējais slānis ir no filca, bet apakšējais no lateksa ar aktivētu ogli, kas novērš nepatīkamu aromātu. Nodrošina siltumu un komfortu. Pēc katras lietošanas zolītes ir jāizņem un jāizžāvē.

Izmēri: 35 - 46.

Allsport

Zolītes 649 ALL-SPORT

Divslāņu sporta zolīte, notur šķersvelvi, garenvelvi un papēdi. Virsējā kārta no frotē kokvilnas materiāla. Apakšējā daļa no lateksa ar filtru no aktīvā ogles, kas novērš nepatīkamo aromātu. Kopšana: vēdināt pēc katras lietošanas.

Izmēri: 35 - 48.

Champion

Zolītes 691 Champion

Divi spiediena uztveroši pēdas garen un šķērsvelves, un papēža polsteri. Lieta zole, kura balsta potīti un papēdi. 100% triecienabsorbējoša pamatne no materiāla ar mikrošūniņām. Zolei patīkams frotē virsējais segums.

Izmēri: 36 - 47.

Alustar

Zolītes 642 Alu Star

Siltas un ērtas zolītes, sastāv no trīs slāņiem. Virsējais slānis ir no dabīgas aitādas, vidējais ir no kaučuka, bet apakšējais no folija, kas aiztur aukstumu un mitrumu. Lietošanas ilgums 30 dienas. Pēc katras lietošanas zolītes ir jāizņem un jāizžāvē.

Izmēri: 28 - 48.

Anatomical

Zolītes 651 Anatomical

Augstas kvalitātes speciāli veidota zolīte individuālām prasībām. Zolīte ar anatomiski piemērotu dizainu. Visieteicamāk: deformētai pēdai; sāpošai un nogurušai pēdai, stabilitātei, komfortam, triecienslāpējoša, pēdu saslimšanu profilaksei, uzlabo gaitas kvalitāti. 

Izmēri: 36 - 48.

Sport Running

Zolītes 600 Sport Running

Skriešanas apaviem, tā nodrošina optimālu papēža un pēdas vidusdaļas stabilitāti, kā arī triecienu absorbciju papēža kontakta laikā, garantējot optimālu sniegumu! Visieteicamāk: pārpūlētai, sāpošai, nestabilai pēdai, pēdas velvju pārlieku saplacināšanās gadījumā un ilgstoši esot uz kājām.

Izmēri: 35 - 50.

Zoltes 002

Zolītes 002

Ortopēdiskās zolītes šķērsvelves un garenvelves deformācijas gadījumā. Pēdas suspinācija 10mm pēdas aizmugures un vidusdaļā. Zolīte apņem un koriģē pēdas vidusdaļu un papēdi.

Izmēri: 22/24 - 37/39.

Senkfusk

Pelots 624 Senkfusk

Ādas arkasveida pacēlums izveidots, lai dotu  polsterējošu atbalstu vājai vai noslīdējušai iekšējai garenvelvei. Arka paceļ novājināto pēdu, novērš nogurumu un aizsargā pret pārmērīgu pēdas pagarināšanos. Arkas veida pacēlums arī palīdz koriģēt velšanos uz iekšpusi (iekšupvērsta pēdas velšanās).

Izmēri: 35/37 - 44/46.

Fussform

Ieliktnis 617 Fussform

Ortopēdisks papēžu ieliktnis. Papēžu spilventiņi no mīksta lateksa. Paceļ un polsterē papēdi. Dabīga ādas pārklājums. Pašpielīmējošs. Ķīļveida forma. Viegli kopjami.

Izmēri: 35/37 - 44/46.

Fix

Ieliktnis 602 Fix

Mīksts lateksa ortopēdisks papēžu ieliktnis. Papēža spilventiņi no mīksta lateksa. Triecienabsorbējošs efekts. Paceļ un polsterē papēdi. Dabīgas ādas pārklājums. Pašpielīmējošs.

Izmēri: 35/37 - 44/46.

607 Fit

Pelots 607 FIT

Mīksts lateksa spilventiņš. Paceļ un polsterē šķērsvelvi. Dabīgas ādas pārklājums. Pašpielīmējošs.

Izmēri: 35/37 - 44/46.

608 Fit

Pelots 608 FIT

Mīksts lateksa spilventiņš. Paceļ un polsterē šķērsvelvi. Dabīgas ādas pārklājums. Pašpielīmējošs.

Izmēri: 35/37 - 44/46.

Relax

Ieliktnis 626 Relax

Speciāli izveidots ādas pēdas papēža atbalsta spilventiņš. Atvieglo sāpes, kuras rodas papēža “pieša” kauliņa, deformācijas, uztūkuma un citu papēža sāpīgu stāvokļu gadījumā. Izņemama papēža centrālā daļa novērš tiešu saskari ar sāpošo vietu, nodrošinot mīkstu saskari apkārt problemātiskai vietai. Dabīgas ādas pārklājums.

Izmēri: 35/37 - 44/46.

Level

Ieliktnis 634 Level

Slīps papēža ieliktnis līdzenai papēža turēšanaii. Klāts ar dabīgu ādu. Koriģē gaitas nelīdzsvarotību. Pašpielīmējošs.

Vīriešu/Sieviešu.

DINO DINA

Ieliktnis DINO 952
Ieliktnis DINA 952

Papēža ieliktnis paredzēts kājas garuma kompensēšanai. Izgatavoti no speciālas gumijas, kas pārklāta ar ādu.

Pieejamie izmēri: 1cm; 1,5 cm; 2 cm.

6850168502

Zolītes 68501/68502

3/4 balsta šķērsvelvi un absorbē triecienu pēdai.

Izmēri: 35/37;38/40.

Ieliktnis papa lateksa

Ieliktnis papēža lateksa

Papēža ieliktnis tiek izmantots sāpju gadījumā un darbojas kā aizsargs!

Izmēri: 35/39; 40/45.