Konsultācijas:  Noma 29546837     Veikals 67845798     Reģistratūra 67845663; 29804460     darba dienās no plkst. 9:00 līdz 16:00   

 

Konsultāciju par produktiem un to alternatīvām iespējams uzzināt veikalā vai zvanot: 67845798.

  •  Norādītas populārākās preces konkrētajā kategorijā, plašāks preču klāsts Rīgā, Pērnavas ielā 62!*
tp007.006 Starplika pirkstiem, plakanā (silikona) 005 Lieto kājas pirksta izliekuma ārstēšanai (hallux valgus), lai noturētu pareizā stāvoklī pirkstus. Starplikas ir izgatavotas no elastīga silikona kaučuka. Starpliku ievieto starp pēdas pirkstiem tā lai platā ķīlas mala atrastos starp pirkstu galiņiem (tuvāk nagiem). Ja pēdu kopā ar starpliku nevar ievilkt apavos, tad nēsājiet starpliku mājas apavos. Mazgāt starplikas ar karstu ūdeni un ziepēm. Ja kājas stipri svīst, rekomendējam aptīt starpliku ar plānu kārtu mīkstas kokvilnas un ielikt starp pirkstiem.
Starplika pirkstiem šaurā(silikona) TP-007
Starplika pirkstiem platā (silikona) TP-006
i208 Starplika I208 gēla ar 2 turētājiem HalluDou silikona starplika īkšņa deformācijai, kas iztaisno deformējušos pikrstu un piedod tam piemērotu novietojumu. Aizsarga silikona apļi nodrošina pareizu novietojumu izmantošanas brīdī. Ievietot aizsargu starp pirmo (lielo) un otro pirkstu, silikona apļus uzlikt uz abiem pirkstiem. Neizmantot vairāk par 16 stundām dienas laikā. Tikai ārējai izmantošanai. Neizmantot uz atklātām brūcēm. Cilvēki, kas cieš no diabēta vai zema asinsspiediena, lūgums, konsultēties ar ārstu pirms šīs silikona starplikas izmantošanas. 
i209 Aizsargs I209 gēla pirmajam pirkstam ar starpliku Aizsargs HalluCare ar starpliku sāpīgā 1.kāju pirksta ( īkšķa) kauliņa izauguma aizsardzībai, absorbē un  samazina  ārējo spiedienu, berzi un dažādu sānvirzienu spēku ietekmi. Viegli valkājams visa veida apavos, jo ir speciāli anatomiska forma.
hallutrio Starplika ar 2 turētājiem un aizsargu gēla I212 HALLUTRIO

Starplika ar 2 turētājiem un gēla aizsargu var aizkavēt īķšķa deformāciju  un remdēt sāpes. Paplašinot pēdas purngala atbalsta virsmu palielinās stabilitāte, samazinās spiediens starp otro pirkstu un īkšķi. Paaugstinās iešanas kvalitāte. 

i205i2o52 Spilventiņš I205 Notur otro pirkstu pareizā novietojumā, ierobežo pirkstu savilkšanos, novirzīšanos uz leju. 
thomsen Ortoze Thomsen kājas īkšķu atvilcējs I101 Kājas īkšķa atvilcējs izmantojams pie kauliņa deformācijas. Plastmasa, tādēļ pārvietoties ar to kategoriski aizliegts (pretējā gadījumā, tā saluzīs), izmantojams tikai sēžot/guļot.
i210 Atvilcējs HalluStop I210 pirmajam pirkstam HalluStop A3 atvilcējs ir domāts tam, lai izveidotu pareizu īkšķa novietojumu. Regulējamā siksna maigi ievirza pirkstu pareizajā leņķī un ļauj regulēt spiedienu. Stabilizācijas siksna var arī nostiprināt šķērsvirzienu, lai atvieglotu kopīgo spiedienu/sāpes. Stingrais, bet ļoti elastīgais materiāls nodrošina omolīgu novietojumu priekš jūsu pēdām. Viegli izmantojams, lielākoties, visos apavos. Ir izmantojams dienas laikā. 
i211 Atvilcējs HalluFit I211 pirmajam pirkstam HalluFit ir elastīga vingrinājumu ierīce, kas paredzēta īkšķa kauliņa deformācijai. Ierīce palīdz atjaunot sākotnēju pirksta novietojumu un veicina uzlabojumus. Ierīce novieto lielo pirkstu pareizajā leņķī atveseļošanās laikā. 
silpad Aizsargs SILPAD silikona pēdai Silikona spilventiņš pēdas priekšējās pamatdaļas amortizācijai, ar masējošu efektu.
ft1273 Aizsargspilvens FT-1273 kāju kauliņiem (4 gab.) Aizsargspilvens 1 pirksta kauliņa, samazina  ārējo spiedienu, berzi.
i206 Aizsargs I206 pirmajam pirkstam Aizsargā 1 pirksta kauliņu no noberzumiem un traumām.
i204 Aizsargs I204 gēla pirkstam cauruļveida Gēla trubiņa, kas amortozē un aizsargā pirkstus no berzes un trieciena.
tk Devalgizators TK bez pelota

Indikācijas: Pirmā pirksta (Hallux Valgus) deformācija.

Apraksts: Izgatavots no mīksta, elastīga auduma, ādas fragmentiem un elastīgas gumijas.
Lietošana: Kabatiņu no auduma uzvelk uz pirmā pirksta, gumijas lenti apliek ap papēža augšdaļu (ostrigonum rajonā).
Kopšana: Vajadzības gadījumā mazgāt ar rokām un veļas ziepēm.
Izmēri: 34 – 46 (pieejami pēc individuāla pasūtījuma).

 

AS ”POC” ražojums!

tk2 Devalgizators TK II pirkstam

Indikācijas: Āmurveida pirksti (digiti mallei), pirkstu falangu pārklāšanās.
Apraksts: Izgatavots no dabīgas ādas, elastīgas gumijas, plastazota ar iestrādātu pelotu iekšpusē.
Lietošana: Gumiju uzvelk uz āmurveida pirksta un pievelk to no apakšpuses.
Izmēri: Pieaugušajiem - universāls, bērniem - pēc individuāla pasūtījuma.
Papildus info: Izgatavo arī devalgizatorus, kas vienlaicīgi ietver otro un trešo pirkstu.

 

AS "POC" ražojums.