Sīkāku informāciju par precēm un variantu alternatīvām iespējams uzzināt veikalā vai, zvanot pa tālruni - 67845798.

*Norādītas populārākās preces konkrētajā kategorijā, plašāks preču klāsts Rīgā, Pērnavas ielā 62!*

butterfly hc  Spilvens ort.QMED Buterfly universālais Speciālas formas spilvens garantē optimālu galvas novietojumu, mazina kakla daļas slodzi guļot. Spilvens samazina traucējumus, kuri saistīti ar muguras problēmām, samazina „grozīšanos”, bezmiegu, krākšanu un nervu sasprindzinājumu. Pareizi izvēlētais putotais materiāls ar „atmiņu” palīdz samazināt saspringumu, un spilvena anatomiski pareizi veidotās kontūras nodrošina komfortu un atbilstoši pareizi atbalsta muguras kakla daļu.
Spilvens ort.QMED Buterfly 3D ziema-vasara Viss iepriekš minētais un īpaša šī modeļa īpašība - viena puse ir paredzēta ziemai, viena vasarai, kas gulēšanu padara komfortablāku attiecīgajā gadalaikā.  
standardplus Spilvens ort. Standart Plus 54x33x12/6 Mīksts spilvens ar padziļināumu zem kakla, kas ideāli imitē dabisko galvas un kakla formu, kas ļauj ieņemt visērtāko stāvokli miegā. Rekomendējams tiem, kas mīl gulēt uz muguras vai sāna. 
lumbar Spilvens ort. QMED Lumbar Spilvens sniedz atbalstu mugurkaula jostas daļā, mazina un novērš sāpes, kas saistītas ar mugurkaula traumu un pārslodzi, uzlabo ķermeņa stāvokli un samazina ilgas sēdēšanas negatīvo ietekmi. Izgatavots no „atmiņas putām”, kas nodrošina to, ka spilvens pieņem nepieciešamo formu, ir arī drošības josta, kas ļauj spilvenu piesprādzēt pie sēdekļa.

Ieteicams cilvēkiem, kuri pavada ilgas stundas sēdus stāvoklī. Ideāli piemērots izmantošanai gan mājās, gan darbā, gan automašīnā.
head Spilvens ort. QMED HEAD rullis, ar stiprinājumu, 12x27cm Spilvens notur galvu pareizā pozā un samazina muskuļu sasprindzinājumu, kā arī atbrīvo no galvassāpēm un stresa. Pieņem nepieciešamo kakla formu, līdz ar to nodoršina nepieciešamo atbalstu. Izmantojams ceļojumos, automašīnā vai guļot. 
travelling Spilvens ort. QMED ceļošanai Travelling

Spilvena forma paredz kakla un mugurkaula stabilizāciju. Ideāli piemērots gariem braucieniem, lidojumiem u.tml.

bernutravellingbernutravelling Spilvens ort. QMED bērnu ceļošanai Travelling

Bērnu ceļošanas spilvens. Spilvena forma paredz kakla un mugurkaula stabilizāciju. Ideāli piemērots gariem braucieniem, lidojumiem u.tml.

20% atlaide!

kid Spilvens ort. QMED bērnu Anatomiski pareizi veidots materiāls nodrošina optimāli pareizu galvas novietojumu un atvieglo jūsu bērna muguras kakla daļu miegā. Rūpīgi un pareizi izvēlēts pielietotais putu materiāls ar atmiņu palīdz samazināt saspringumu un tā anatomiski pareizais izliekums sniedz komfortu, un atbilstošu atbalstu muguras kakla daļai.
bamboo Spilvens ort. QMED Bamboo ar pārvalku Anatomiskie formas spilventiņi nodrošina optimālu galvas un kakla pozīciju miega laikā. Ieteicams tiem, kam patīk gulēt uz muguras.
kilveida Spilvens 44103, ķīļveida

Ķīļveida spilvens sēdēšanai atbrīvo mugurkaulu no pārmērīgas slodzes sēdus stāvoklī. To panāk pateicoties ķīļveida formai, kas virza iegurni uz priekšu un mugura iztaisnojas. Ideāls cilvēkiem ar sēdošu darbu, īpaši datoru lietotājiem. 

asteskauls Spilvens astes kaulam 3016 Ķīļveida spilvens sēdēšanai ir īpaši izstrādāts, lai samazinātu diskomfortu un sāpes (pēc astes kaula traumām, hemoroīdi, utt.). 

pdfInformatīvs katalogs

Spilveni riteņkrēslam, dažādi Pie mums ir pieejami dažādi spilveni, kas paredzēti riteņkrēsliem. Sīkāka informācija pa tālruni: 29546837.