Sīkāku informāciju par precēm un variantu alternatīvām iespējams uzzināt veikalā vai, zvanot pa tālruni - 67845798.

*Norādītas populārākās preces konkrētajā kategorijā, plašāks preču klāsts Rīgā, Pērnavas ielā 62!*

butterfly hc

Spilvens ort.QMED Buterfly 3D ziema-vasara

Speciālas formas spilvens garantē optimālu galvas novietojumu, mazina kakla daļas slodzi guļot. Spilvens samazina traucējumus, kuri saistīti ar muguras problēmām, samazina „grozīšanos”, bezmiegu, krākšanu un nervu sasprindzinājumu. Pareizi izvēlētais putotais materiāls ar „atmiņu” palīdz samazināt saspringumu, un spilvena anatomiski pareizi veidotās kontūras nodrošina komfortu un atbilstoši pareizi atbalsta muguras kakla daļu.

Viena puse ir paredzēta ziemai, viena vasarai, kas gulēšanu padara komfortablāku attiecīgajā gadalaikā.

standardplus

Spilvens ort. Standart Plus 54x33x12/6

Mīksts spilvens ar padziļināumu zem kakla, kas ideāli imitē dabisko galvas un kakla formu, kas ļauj ieņemt visērtāko stāvokli miegā. Rekomendējams tiem, kas mīl gulēt uz muguras vai sāna.

lumbar

Spilvens ort. QMED Lumbar

Spilvens sniedz atbalstu mugurkaula jostas daļā, mazina un novērš sāpes, kas saistītas ar mugurkaula traumu un pārslodzi, uzlabo ķermeņa stāvokli un samazina ilgas sēdēšanas negatīvo ietekmi. Izgatavots no „atmiņas putām”, kas nodrošina to, ka spilvens pieņem nepieciešamo formu, ir arī drošības josta, kas ļauj spilvenu piesprādzēt pie sēdekļa.

Ieteicams cilvēkiem, kuri pavada ilgas stundas sēdus stāvoklī. Ideāli piemērots izmantošanai gan mājās, gan darbā, gan automašīnā.

head

Spilvens ort. QMED HEAD rullis, ar stiprinājumu, 12x27cm

Spilvens notur galvu pareizā pozā un samazina muskuļu sasprindzinājumu, kā arī atbrīvo no galvassāpēm un stresa. Pieņem nepieciešamo kakla formu, līdz ar to nodoršina nepieciešamo atbalstu. Izmantojams ceļojumos, automašīnā vai guļot.

travelling

Spilvens ort. QMED ceļošanai Travelling

Spilvena forma paredz kakla un mugurkaula stabilizāciju. Ideāli piemērots gariem braucieniem, lidojumiem u.tml.

bernutravellingbernutravelling

Spilvens ort. QMED bērnu ceļošanai Travelling

Bērnu ceļošanas spilvens. Spilvena forma paredz kakla un mugurkaula stabilizāciju. Ideāli piemērots gariem braucieniem, lidojumiem u.tml.

20% atlaide!

bamboo

Spilvens ort. QMED Bamboo ar pārvalku

Anatomiskie formas spilventiņi nodrošina optimālu galvas un kakla pozīciju miega laikā. Ieteicams tiem, kam patīk gulēt uz muguras.

kilveida

Spilvens 44103, ķīļveida

Ķīļveida spilvens sēdēšanai atbrīvo mugurkaulu no pārmērīgas slodzes sēdus stāvoklī. To panāk pateicoties ķīļveida formai, kas virza iegurni uz priekšu un mugura iztaisnojas. Ideāls cilvēkiem ar sēdošu darbu, īpaši datoru lietotājiem. 

asteskauls

Spilvens astes kaulam 3016

Ķīļveida spilvens sēdēšanai ir īpaši izstrādāts, lai samazinātu diskomfortu un sāpes (pēc astes kaula traumām, hemoroīdi, utt.).

pdfInformatīvs katalogs

Spilveni riteņkrēslam, dažādi

Pie mums ir pieejami dažādi spilveni, kas paredzēti riteņkrēsliem.