Konsutācijas:  Noma 67845798      Veikals 67845798     Reģistratūra  67845663; 29804460     darba dienās no plkst. 9:00 līdz 17:00   

 

 

Konsultāciju par produktiem un to alternatīvām iespējams uzzināt veikalā vai zvanot: 67845798.

  • Norādītas populārākās preces konkrētajā kategorijā, plašāks preču klāsts Rīgā, Pērnavas ielā 62!*
  • Nomas gadījumā, zvanīt pa tālruni: 29546837

*Iegādājoties kādu no palīglīdzekļiem, ir jāzina lietotāja augums un svars!!*

 

gumijas uzgali spiekiem nr18 22 1389900838777 gumijas uzgali spiekiem nr18 22 1389900838777

ziemasuzgali

Gumijas, ziemas uzgaļi Spieķiem, kruķiem, staigāšanas rāmjiem u.c. palīgierīcēm piemēroti uzgaļi. Iegādes brīdī ir jāzin palīgierīces diametrs, lai izvēlētos pareizo uzgali. -
koks koks
koks koks

 Bildēm ilustratīva nozīme!

Koka spieķi Dažāda dizaina un īpašību, pieejami arī anatomiskie, kas piemēroti konkrētai labajai/kreisajai rokai. Visiem koka spieķiem ir vienāds garums, tādēļ tas jāpielāgo pašam lietotājam individuāli, mēs pielāgošanu koka spieķiem nepiedāvājam. 

Sākot no

€ 7,-

regulejami regulejami

regulejami

Bildēm ilustratīva nozīme!

Regulējami spieķi Dažāda dizaina, krāsas un īpašību regulējamie spieķi. Tie ir izturīgāki par koka spieķiem un regulēšana ir praktiska un ērta. Piedāvājumā arī anatomiskie spieķi, kas piemēroti konkrēti labajai/kreisajai rokai. Iegādes brīdī ir nepieciešams zināt aptuveno lietotāju augumu un svaru.

Sākot no

€ 12,-

kvadripods kvadripods

Bildēm ilustratīva nozīme!

Kvadripodi Dažāda dizaina kvadripodi, kuru platais atbalsts nodrošina papildus stabilitāti. Kvadripods paredzēts personām ar kustību balsta un līdzsvara traucējumiem, kalpo iešanas drošības paaugstināšanai. Iegādes brīdī ir nepieciešams zināt aptuveno lietotāju augumu un svaru.

Sākot no

€ 16.50

padusu

Bildēm ilustratīva nozīme!

Padušu kruķi Piedāvājam koka un alumīnija padušu kruķus. Iegādes brīdī ir nepieciešams zināt aptuveno lietotāju augumu un svaru, lai piemērotu pareizo kruķu izmēru konkrētajam augumam. Koka kruķu regulēšana tiek veikta ar skrūvju palīdzību, alumīnija - ar "podziņu". 

Sākot no

€ 13,- (gab.)

elkona

Bildēm ilustratīva nozīme!

Elkoņa kruķi Iegādājoties elkoņa kruķus ir nepieciešams zināt aptuveno lietotāja augumu un svaru, lai spētu pareizi pielāgot attiecīgo kruķi pēc tā svara izturības un garuma regulācijas. Piedāvājuma klāstā ir alumīnija elkoņa kruķi dažādās krāsās, ar dažādām īpašībām - anatomiski, mīksti, plastmasa plaukstu atbalsti un pagarināma, paplatināta elkoņa daļa u.c. 

Sākot no

€ 11,- (gab.)

P435B P435B

Bildēm ilustratīva nozīme!

Nekustīgi staigāšanas rāmji Iekštelpās izmantojami staigāšanas palīglīdzekļi ar nekustīgu rāmi. Lietojot jāpārceļ viss rāmis uz priekšu paralēli spertajam solim. Dažāda dizaina, augstuma regulācijas un svara izturības.

Sākot no

€ 59,-

kust3 kust3

kust3

Bildēm ilustratīva nozīme!

Kustīgi staigāšanas rāmji Iekštelpās izmantojami staigāšanas palīglīdzekļi ar kustīgu rāmi. Lietojot nav jāpārceļ viss rāmis uz priekšu, tā kustīgais korpuss ļauj manevrēt ar katru pusi atsevišķi un spert soļus neceļot palīglīdzekli nost no zemes. Dažāda dizaina, augstuma regulācijas un svara izturības. Sākot no € 39,-
staigasarrit staigasarrit

Bildēm ilustratīva nozīme!

Staigāšanas rāmji ar riteņiem Iekštelpās izmantojami staigāšanas palīglīdzekļi ar priekšējiem diviem riteņiem, kas ejot uz priekšu nodrošina rāmja slīdēšanu, bet aizmugurējie atbalsti bremzē no pārāk straujas kustības. Pieejami rāmji gan ar sēdekli, gan bez. 

Sākot no

€ 55,-

rolatori 1 rolatori 1
rolatori 1 rolatori 1

Bildēm ilustratīva nozīme!

Rolatori ar trīs vai četriem riteņiem Ārā izmantojami staigāšanas palīglīdzekļi ar riteņiem. Dažāda svara izturība, regulācija, dizains un citas īpašības, piem., sēdeklis, grozs, soma u.tml. Sākot no € 85,-

parvietgalds

Bildei ilustratīva nozīme!

Pārvietošanās galds Pārvietošanās galds ar 4 maziem riteņiem ir paredzēts lietošanai iekštelpās, aizmugurējiem riteņiem ir bremzes. Polsterēta platforma, kas nodrošina ērtu apakšdelmu atbalstu un samazina slodzi uz rokām pārvietošanās laikā. Regulējams augstums, rokturi regulējami garumā un leņķī.   -

ritenkresls

Bildei ilustratīva nozīme!

 Riteņkrēsli Pie mums ir sastopami dažādi riteņkrēsli (standarta, aktīvie, pavadoņu, u.c.). Sīkāka informācija par to iegādi vai nomu pa tālruni: 29546837.
laabi

pdfSīkāka informācija par elektrisko riteņkrēslu!

 

Jautājumu gadījumā, zvanīt: 29546837

 

 

*Iegādājoties kādu no palīglīdzekļiem, ir jāzina lietotāja augums un svars!!*