Ortopēdiskie apavi
protezēšanas un ortopēdijas centrs waze navigacijaprotezēšanas un ortopēdijas centrs google maps navigacija

  1. Ortopēdiskie apavi bērniem
  2. Sieviešu ortopēdiskie apavi
  3. Vīriešu ortopēdiskie apavi
    1. Ortopēdiskās zolītes
    2. Tehniskā ortopēda konsultācija

Mūsu ortopēdiskie apavi ir paredzēti ikvienam, kas vēlas ne tikai ikdienu padarīt komfortablāku, bet arī priecēt acis ar mūsdienīgiem dizainiem!

Visu mūsu ortopēdisko apavu piedāvājumu aicinām apskatīt mūsu veikalā, Rīgā, Pērnavas ielā 62. 

 

Ortopēdiskie apavi bērniem

ortopēdiskie apavi bērniem

Pie mums ir pieejami visdažādākie bērnu ortopēdiskie apavi, kas paredzēti profilaktiskai nēsāšanai ar jau apavos iestrādātu ortopēdisko zolīti. Tāpat piedāvājam arī ortopēdiskos apavus bērniem, kas maksimāli stabilizē potīti, pateicoties šo apavu stingrajai kapei.

 

Sieviešu ortopēdiskie apavi

sieviešu ortopēdiskie apavi

Mēs piedāvājam sieviešu ortopēdiskos apavus dažādu ar pēdām saistītu problēmu risināšanai. Mūsu sieviešu ortopēdiskie apavi palīdz risināt pēdu problēmas, kas saistītas ar pēdas kauliņu un/vai pirkstu deformāciju, potīšu deformāciju, kā arī palīdz jūtīgas pēdas gadījumā.

Mūsu piedāvājumā ir arī sieviešu ortopēdiskie apavi lielam kājas izmēram un platai pēdai.

 

Vīriešu ortopēdiskie apavi

vīriešu ortopēdiskie apavi

Mēs piedāvājam ortopēdiskos apavus vīriešiem ar platu pēdu, lielu kājas izmēru, kā arī dažādu deformāciju (potīte, pirksti, kauliņi, u.c.) problēmu risināšanai.

 

Ortopēdiskās zolītes

ortopēdiskās zolītes

Mēs piedāvājam visdažādākās ortopēdiskās zolītes pēdas garenvelves un šķērsvelves balstīšanai un stiprināšanai, ar papēža amortizāciju, triecienus slāpējošām īpašībām, u.c. Piedāvājam pilnas pēdas, puspēdas zolītes un zolītes bez purngala. Tāpat mūsu piedāvājumā ir ortopēdiskās zolītes nogurušai, pārpūlētai, sāpošai un nestabilai pēdai. Piedāvājam arī ieliktņus papēžiem, tai skaitā arī pašlīmējošos.

 

Tehniskā ortopēda konsultācija

tehniskais ortopēds konsultācija

Konsultācijas laikā pie tehniskā ortopēda tiek novērtēti pacientu gaitas, stājas un kustību ierobežojumi, kā arī locītavu kustību funkcionālie traucējumi. Podometrija ir viens no pazīstamākajiem kāju pēdu diagnostikas veidiem tehniskā ortopēda konsultācijas laikā.

Atkarībā no veikto izmeklējumu rezultātiem, tehniskais ortopēds iesaka tehniskos palīglīdzekļus (cietās un mīkstās ortozes, ortopēdiskās zoles un ortopēdiskos apavus u.c. palīglīdzekļus).

 

AS "Protezēšanas un Ortopēdijas centrs" uzņēmuma kods ārstniecības iestāžu reģistrā: 0193-62601