Nepieciešama konsultācija? Uzziņas pa tālruņiem: (+371) 29804460 vai 67845663, darba dienās no plkst. 9:00 līdz 16:00   

Dzīve neapstājas. Neapstājies arī Tu!

 

Ortopēdija ir medicīnas nozare, kas pēta un ārstē balsta un kustību sistēmas bojājumus un deformācijas, kā arī nodarbojas ar to profilaksi. Bieži ortopēdijā izmantotie līdzekļi ir tie, kas ļauj izvairīties no ķirurģiskas iejaukšanās muskuļu traumu, gūtu savainojumu, deģeneratīvu slimību, iedzimtu defektu vai infekciju un audzēju izraisītu bojājumu rezultātā. Ortopēdija nodarbojas arī ar bojātu vai zaudētu kustību aparāta daļu protezēšanu.

 

Protezēšanas un Ortopēdijas centrs - protezēšanas un ortopēdijas nozarē vecākais un pieredzes bagātākais Latvijas uzņēmums. Tā darbība aizsākās pagājušā gadsimta divdesmitajos gados un cauri Latvijas vēstures līkločiem Protezēšanas un Ortopēdijas centrs joprojām ver durvis visiem, kuri sajūt neērtības kustībā vai pašsajūtā.

Mūsu sienās ir smēlušies pieredzi daudzi Latvijā pazīstami protezēšanas un ortopēdijas speciālisti, kuri patlaban ir sekmīgi attīstījuši savu privātpraksi un uzņēmumus.


Protezēšanas un Ortopēdijas Centrs piedāvā plašu savas nozares izstrādājumu klāstu savā tirdzniecības zālē un augstas kvalifikācijas stacionāra pakalpojumus. Uzņēmums nav apstājies pie sasniegtā un ir pastāvīgos jaunu risinājumu meklējumos. Tajā tiek veikti pētījumi kvalitatīvi jaunu izstrādājumu attīstīšanā.


Mēs esam uzkrājuši pietiekoši lielu pieredzi gan speciālu apavu ražošanā, gan protezēšanā, gan šūto izstrādājumu (korsešu, grāciju, bandāžu) darināšanā, lai palīdzētu ikvienam, kas vēlas neapstāties problēmu priekšā, kas vēlas tās risināt un dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. Nāc pie mums un mūsu speciālisti ieteiks vislabāko, ko varam sniegt un kas mums ir.

 

Ieskaties dažādos raidījuma videomateriālos, kuros iespējams atrast daudz noderīgas informācijas par zolīšu, apavu un citu palīgierīču lietošanu ikdienā!

  • Raidījums "Esi vesels", Vidzemes TV (mūsu sižets no 19:15):
   • Pēdu problēmas, deformācijas, zolītes un apavi! 
  • Raidījums "Dzīvīte", (mūsu sižets no 14:25):
   • Guļošu pacientu aprūpe!
  • Raidījums "Dzīvīte":
   • Pārvietošanās palīglīdzekļi!
  • Raidījums "Dzīvīte", (mūsu sižets raidījuma sākumā):
   • Kā atvieglot ikdienu, pateicoties ortopēdiskajiem apaviem?
   LOGO POC by UK40 copy2 page 001